Wypadek na DK11. Utrudnienia w Ostrzeszowie [ZDJĘCIA]

2
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na DK11 (skrzyżowanie z ul. Leśną) w Ostrzeszowie w czwartek tuż przed 8.00. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba została poszkodowana. Na miejsce wezwano służby. Jak informuje tamtejsza straż pożarna, wszystkie osoby opuściły pojazdy przed przybyciem służb.

Dwa samochody osobowe zderzyły się w centrum Ostrzeszowa na DK11 w czwartek ok. 7.50. Na miejsce wezwano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. – Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba została poszkodowana. Po przyjeździe zastępów na miejsce jedno z ut blokowało skrzyżowanie. Okazało się też, że wszyscy podróżujący pojazdami, które wzięły udział w zdarzeniu, opuściły samochody o własnych siłach. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali poszkodowaną osobę zespołowi ratownictwa medycznego – informuje mł. ogn. Radosław Gatkowski, rzecznik prasowy PSP w Ostrzeszowie.

Policja początkowo wyznaczyła objazdy przez Szklarkę Myślniewską i Szklarkę Przygodzicką. Następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

AKTUALIZACJA – 9.32

Jak informuje ostrzeszowska policja, droga została odblokowana.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • Informacje, które otrzymujemy od Czytelników, są weryfikowane u przedstawicieli służb. Tych ostatnich cytujemy w naszym materiałach właściwie przy okazji każdego zdarzenia tego typu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick