Wypadek na DK11 [AKTUALIZACJE]

4
zdjęcie poglądowe / fot. archiwum wlkp24.info
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na DK11 na wysokości Sobótki (powiat ostrowski) ok. 13.30. Na miejsce wezwano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Poszkodowaną osobą zajął się zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy, którzy wcześniej przybyli na miejsce. Na DK11 na wysokości Sobótki, gdzie doszło do wypadku, zadysponowano po dwa zastępy z OSP KSRG Sobótka i PSP Ostrów Wielkopolski oraz policję i pogotowie.

CZYTAJ TEŻ: Pleszew: innowacja w walce ze smogiem

Jeden z pojazdów w wyniku uderzenia dachował i zatrzymał się w rowie. Droga jest całkowicie zablokowana. Pomiędzy Sobótką a Górznem tworzą się korki. Kierowcy powinni szukać objazdów m.in. przez Gutów, aby ominąć newralgiczny odcinek właśnie pomiędzy Sobótką i Górznem.

AKTUALIZACJA – 15.32

– W zdarzeniu wzięły udział mitsubishi oraz ford. Policjanci prowadzą czynności w kierunku wypadku drogowego, a nie kolizji. Dokładna kategoria zdarzenia będzie znana po ustaleniu, na ile poważne są obrażenia poszkodowanej osoby. Droga nadal jest zablokowana – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 16.27

Droga została odblokowana. Służby przywróciły ruch.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jeśli jesteś świadkiem zdarzenia, poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Szkoda że np po 1 strażaku lub policjancie nie ustawiono w Sobótce przed skrzyżowaniem na Gutów i w Górznie przed skrzyżowaniem w kierunku Gutowa. Dużo osób nie musiałoby niepotrzebnie stać te kilka godzin tylko skorzystałyby z objazdu🤨🤨🤨🤨 kiedyś tak robiono że jak wypadek to i kierowanie ruchem było….a ostatnimi czasy wszyscy zapomnieli😯😯

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick