Wypadek motocyklisty i samochodu. Na miejscu LPR [AKTUALIZACJA]

1
Fot. Adam Majewski/archiwum
Motocyklista ucierpiał w wyniku zderzenia z samochodem. Do wypadku doszło w miejscowości Stobno (gmina Godziesze Wielkie, powiat kaliski). Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

O 15.45 do dyżurnego stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wpłynęła informacja o wypadku motocyklisty i samochodu. Na miejsce udały się trzy zastępy straży pożarnej. Jednen PSP i dwa OSP. – Po dojeździe na miejsce udzieliliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy motocykliście, który uskarżał się na ból. Na miejscu lądowało LPR, którego załoga zajęła się rannym mężczyzną – poinformował portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania PSP w Kaliszu.

Samochodem podróżowała jedna osoba, która nie odniosła obrażeń. Do zdarzenia doszło we wtorek w Stobnie. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja 18.45

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 50-letni kierowca samochodu marki Renault podjął próbę skrętu w lewo i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku motocyklistę. 31-letni kierujący jednośladem został przetransportowany przez załogę LPR-u do szpitala. Policjanci prowadzą czynności w kierunku wypadku drogowego.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick