Wypadek Kaliszu. Są utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

0
zdjęcie poglądowe
Do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło we wtorek ok. 14.00 na moście Księżnej Jolanty w Kaliszu. Samochodami podróżowały dwie osoby dorosłe i czwórka dzieci. Na ten moment nie wiadomo, czy ktoś został poważnie ranny.

Do groźnego zdarzenia doszło ok. godz. 14.00 w Kaliszu. Przy moście Księżnej Jolanty zderzyły się dwa samochody. – Pojazdami podróżowało sześć osób, które są obecnie zaopatrywane przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na ten moment nie wiadomo, czy zostaną zabrane do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Na miejsce wysłano cztery zastępy PSP w Kaliszu, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję, która wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia. Jak informują strażacy, w miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.50

Ze wstępnych ustaleń kaliskich policjantów wynika, że 43-letni  kierujący pojazdem marki Opel nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego pojazdu. Kierowcą był mieszkaniec powiatu kaliskiego. Drugie auto prowadziła 40-letnia mieszkanka Kalisza. – Kobieta została przetransportowana do szpitala. Od jej stanu zdrowia będzie zależała kwalifikacja zdarzenia – informuje kom. Witold Woźniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick