WYNIKI KONKURSU! Sprawdź, czy wygrałeś bilety na mecz „Stalówki” z Czarnymi Słupsk

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na niedzielny mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk. Spotkanie w ramach 19. kolejki Energa Basket Ligi zostanie rozegrane w Arenie Ostrów w niedzielę, 16 stycznia 0 17.35. Szczegóły na wlkp24.info.

Rywalizacja o wejściówki, które w ramach wspólnej zabawy portalu wlkp24.info i Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski dla Was przygotowaliśmy, była niezwykle zacięta. Liczyła się szybkość, a przewagę mogła stanowić wiedza z zakresu wyników trwającego sezonu Energa Basket Ligi.

Pytanie konkursowe brzmiało bowiem następująco: „Jakim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Grupą Sierleccy Czarni Słupsk a Arged BM Stalą Ostrów Wielkopolski, który został rozegrany 26 września 2021 roku w ramach Energa Basket Ligi?”.

Prawidłowa odpowiedź to: 88:80 dla Czarnych Słupsk. I to właśnie osoby, które tak napisały w mailu wysłanym na adres konkurs@wlkp24.info, liczyły się w walce o zwycięstwo. Nagrodziliśmy pięć osób, które najszybciej udzieliły poprawnej odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu:

  • Arkadiusz Makieła
  • Rafał Malczyk
  • Marek Sojka
  • Mateusz Cepa
  • Ryszard Łeszyk

Aby nie doszło do pomyłki przy ewentualnej zbieżności nazwisk, nagrodzeni w naszej zabawie zostaną powiadomieni o wygranej SMS-em.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych kibiców koszykówki i nie tylko zapraszamy do udziału w następnych konkursach. W najbliższym czasie planujemy zorganizować ich kilka. Pierwszy z nich ogłosimy jeszcze dzisiaj (czwartek, 13 stycznia). Bądźcie czujni!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick