Wymarzone ogrody w Tarcach

0
Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach już po raz trzeci był organizatorem Regionalnego Konkursu „Mój wymarzony ogród” dla uczniów gimnazjów powiatu jarocińskiego i powiatów ościennych.

Konkurs ma na celu poszerzenie wśród młodzieży zamiłowań i umiejętności projektowych oraz głębsze poznanie roślin ozdobnych i ich znaczenia w gospodarstwach domowych, instytucjach i całym otoczeniu. W tegorocznej edycji wzięło udział 30 uczniów z 10 gimnazjów, ich zadaniem było wykonanie profesjonalnego projektu ogrodu z pełnym opisem architektonicznym.

Komisja konkursowa pierwsze miejsce przyznała Magdalenie Wechterowicz z Gimnazjum w Witaszycach, drugie miejsce zajęła Patrycja Ratajczak z Gimnazjum w Łuszczanowie, a trzecią pozycję zajęła praca Aleksandry Augustyniak z Gimnazjum w Chociczy. Jury postanowiło wyróżnić także: Kamila Kubiaka (Gimnazjum w Jaraczewie), Wiktorię Krawczyk (Gimnazjum nr 5 w Jarocinie), Amelię Nowacką (Gimnazjum w Prusach), Andrzeja Bożka (Gimnazjum w Żerkowie), Wiktorię Czajkę (Gimnazjum w Gizałkach), Darię Mrówczyńską (Gimnazjum nr 3 w Jarocinie) oraz Kamila Kaczmarka (Gimnazjum w Rusku)

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick