Wygraj książkę z autografem Dawida Waszaka [KONKURS]

0
Długie zimowe wieczory to dobry czas, by usiąść z książką i poczytać. Początek roku natomiast to okres, kiedy wyznaczamy sobie cele na najbliższe 12 miesięcy. Jednym z nich może być właśnie przeczytanie większej liczby książek niż dotychczas. Wychodząc temu naprzeciw, mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są dwie książki z autografem Dawida Waszaka, młodego pisarza pochodzącego z Jarocina.

Nagrodami w konkursie są dwie książki tego autora: „Mroczny układ” oraz „Czerwień obłędu”. Aby dać sobie szansę na zwycięstwo w naszej zabawie, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie „Za co najbardziej lubisz czytać książki”?

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Książka”. W treści – oprócz poprawnej odpowiedzi na pytanie – należy wpisać swój adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą. Nagrodę będzie można odebrać osobiście w siedzibie redakcji portalu wlkp24.info oraz Telewizji Proart w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 19. Konkurs trwa od 19 stycznia 2019 roku (godz. 12.00) do 24 stycznia 2019 roku (godz. 12.00). Zwycięzcy będą mogli odebrać nagrodę codziennie od poniedziałku do piątku (do 30 stycznia włącznie) w godz. od 9.00 do 16.00.

ZOBACZ TEŻ: „Mroczny układ” z Jarocina. Nowa książka Dawida Waszaka

Dawid Waszak urodził się w 1989 roku w Jarocinie. Jest autorem czterech książek: „Mroczny układ”, „Czerwień obłędu”, „O tym, który raz już umarł” oraz „Narodziny zła”. W 2012 roku podczas pobytu w Niemczech ukończył swoje pierwsze dzieło pt. „Narodziny zła”. Książka zebrała wiele pozytywnych recenzji, co zmotywowało pisarza do rozpoczęcia pisania kolejnej powieści: „O tym, który raz już umarł”. Oprócz tego Waszak ma na swoim koncie także dwie książki, które są do wygrania w naszym konkursie: „Mroczny układ” oraz „Czerwień obłędu”. Obie wchodzą w skład cyklu „Jarocin”, w którym autor opisuje mroczne strony rodzinnego miasta.

Dawid Waszak był gościem programu „Wywiad z…” emitowanego w Telewizji Proart. Całą rozmowę znajdziesz pod tym linkiem

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick