DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Wygraj bilety na występ kabaretu Czesuaf

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na występ kabaretu Czesuaf. To dawka dobrego humoru, która pozwoli odciąć się od otaczającej rzeczywistości i zrelaksować w trakcie zbliżającego się długiego weekendu. Szczegóły i regulamin poniżej.

Kabaret Czesuaf to jedna z najpopularniejszych w ostatnich czasach grup, która zdobywa coraz większą publiczność. Niesztampowe żarty, humor, który potrafi rozbawić nawet największych ponuraków i energia sceniczna i luz to mieszkanka, która musi śmieszyć. „Po doskonale przyjętym przez widzów programie »Przyjęcie« czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym „Skandal!” – informują organizatorzy wydarzenia.

I właśnie ten „skandaliczny” humor będzie można poznać na żywo w Jarocińskim Ośrodku Kultury już w najbliższą sobotę, 9 czerwca o 16:00. „Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy” – zachęcają.

Mamy dla Was dwa podwójne bilety na występ kabaretu Czesuaf. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego: „Napisz dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na występ kabaretu Czesuaf”.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Czesuaf”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 8 czerwca do 23:59.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz