Wygraj bilety na mecz Stalówki z Astorią! [KONKURS]

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Astorią Bydgoszcz w ramach Energa Basket Ligi. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28 października o 17.30. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Drużyna BM Stali Ostrów Wielkopolski rozpoczęła nowy sezon z przytupem. W świetnej postawie od pierwszej kolejki Energa Basket Ligi nie przeszkodziła ani zmiana trenera (Igora Milicicia zastąpił jego asystent Andrzej Urban), ani przebudowa zespołu (skład został skompletowany raptem w kilka tygodni).

Stalówka po 5 meczach ma 9 punktów. Wygrała cztery spotkania, a w ostatni weekend poniosła porażkę w rywalizacji z Polskim Cukrem Start Lublin 71:90. Czy był to wypadek przy pracy? Będzie można się o tym przekonać już w piątek, bo właśnie wtedy w Arenie Ostrów lokalna drużyna zagra w ramach 6. kolejki Energa Basket Ligi z Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.

Będzie to dopiero drugi mecz BM Stali przed własną publicznością w tym sezonie. Warto więc wspierać swój zespół. Poprzednim razem ostrowscy kibice ponieśli żółto-niebieskich do zwycięstwa 85:76 nad MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Jeśli chcesz powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów na mecz Stalówki z Astorią, dobrze trafiłeś. Wystarczy, że udzielisz odpowiedzi na pytanie konkursowe, które brzmi: „Oceń w kilku zdaniach formę kapitana Stalówki – Damiana Kuliga na początku sezonu 2022/23 Energa Basket Ligi”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule trzeba wpisać: „Astoria”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Konkurs trwa do środy, 26 października, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick