Wygraj bilety na mecz ARGED KPR Ostrovia – ORLEN Wisła Płock [KONKURS]

0
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na mecz ARGED KPR Ostrovia z ORLEN Wisłą Płock, który zostanie rozegrany w niedzielę, 27 listopada o 17.00 w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin znajdziesz na wlkp24.info.

Od momentu ogłoszenia terminarza PGNiG Superligi na sezon 2022/23 kibice piłki ręcznej w Ostrowie Wielkopolskim odliczali dni do tej chwili. Spotkanie ich ulubionego zespołu z dwiema potęgami szczypiorniaka w kraju to prawdziwe święta. Pierwsze z nich tuż, tuż. Już w niedzielę, 27 listopada w Arenie Ostrów.

Tego dnia ARGED KPR Ostrovia podejmie ORLEN Wisłę Płock, a więc lidera tabeli najwyższej klasy okręgowej w Polsce. „Nafciarze” po 11 meczach mają 33 punkty. Drugie miejsce zajmuje obrońca tytułu – Łomża Industria Kielce (30 punktów po 10 kolejkach).

Jeśli chcesz zobaczyć to spotkanie z trybun Areny Ostrów, weź udział w naszej zabawie i powalcz o jeden z pięciu podwójnych biletów na mecz.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, a więc udzielenie odpowiedzi na pytanie, które brzmi następująco: „Który zawodnik ORLEN Wisły Płock i dlaczego może być najgroźniejszym przeciwnikiem dla ARGED KPR Ostrovia?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – odpowiedzi zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Wisła”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Zabawa trwa do środy, 23 listopada, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick