Mamy bilety na Paranienormalnych! [KONKURS]

0
Dwa spektakle kabaretu Paranienormalni odbędą się 28 lutego w Odolanowskim Domu Kultury. Wejściówki rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki. Na pierwszy występ wszystkie bilety zostały już sprzedane. Zostało raptem kilkadziesiąt na drugi. Mamy dla Was cztery z nich, które będzie można wygrać w naszym konkursie.

Kabaret Paranienormalni to jedna z najpopularniejszych formacji w Polsce. Pod koniec lutego odwiedzą Odolanów, by zapewnić dawkę śmiechu i pozytywnych emocji tamtejszym mieszkańcom. Jak zapowiadają organizatorzy, grupa zaprezentuje „paranienormalny humor”, który komicy zaprezentują w skeczach z nowego programu „VIP Tour”. Widzowie zobaczą m.in. „Kino” – komedię pomyłek prezentującą czeski humor i „Porsche”, gdzie zestawią klasycznego „Janusza” ze sprzedawcą luksusowych samochodów. Jak czytamy na stronie kabaretu, „nie zabraknie krzywego zwierciadła relacji damsko-męskich”.

Mamy dla Was cztery pojedyncze wejściówki na występ Paranienormalnych. Aby powalczyć o nie, należy udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Za co najbardziej lubisz kabaret Paranienormalni?”. Nasi jurorzy wybiorą cztery najciekawsze odpowiedzi i opublikują je w osobnej informacji na portalu wlkp24.info wraz z nazwiskami zwycięzców, którzy otrzymają od nas cztery pojedyncze wejściówki.

Poprawne odpowiedzi należy wysłać na adres email: konkurs@wlkp24.info wpisując w tytule „Paranienormalni”. W treści oprócz poprawnej odpowiedzi prosimy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu, który będzie potrzebny, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. Konkurs trwa do niedzieli 17 lutego do godz. 23.59.

Występ kabaretu Paranienormalni odbędzie się 28 lutego o godz. 20.00 w Odolanowskim Domu Kultury.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick