Swee pres. Pequeño

0

piątek w godzinach 21:00 – 4:00, Klub Stara Przepompownia

„Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gwiazdą tej nocy będzie dj stacjonujący obecnie w Poznaniu – Pequeño. Support: Dr High

[BIO]
– Dj na co dzień mieszkający w Poznaniu i dobrze znany na lokalnym rynku. Występował w najważniejszych klubach w Polsce a zarazem jeden z niewielkiej grupy polskich Dj, którzy mieli okazje swoje sety prezentować na Ibizie. Występował w takich miejscach jak: El Corso(Pool Party), Boat Party Ibiza, La Plage(Beach Party).
– Wielokrotnie, jego sety można było usłyszeć w najważniejszej rozgłośni radiowej na świecie jaką jest Ibiza Global Radio w audycjach takich jak: Moinique Musique, La Noche De Eivissa, Sexy Sudany i obecnie na stałe w Electronic Exluation w każdą środę o 3:00 w nocy.
– Do wielkich osiągnięć związanych z Ibizą można też zaliczyć występy u boku DJ takich jak: Miquel Garji(Ibiza Globar Radio), Graham Sahara (Pacha Ibiza), David Moreno (Ibiza Global Radio), Marchello Marchitto (Prevelige), Alex Miles (Bora Bora).
– Grał również z: Ronn Carroll, Jerry Ropero,Raul Rincon czy Dj Tonka i wielu innych
– Zwycięzca konkursu Ibiza-Projket 2012, dzięki któremu wraz z ekipą ”Co Za Tydzień” udali się na 7-dniowy wypad na Białą Wyspę.
-Do jego osiągnięć, należy też zaliczyć zwycięstwo w konkursie na najlepszy DJ set organizowanym w 2013 roku przez radio ChilliZet, zaraz po którym został rezydentem największego w Polsce wydarzenia modno – kulturowego w Polsce WARSAW FASHION WEEK.
-Jego muzyka rozbrzmiała i bawiła setki klubowiczów w takich miejscach jak: Zatoka Sztuki, The Roof w Sopocie, Platinium Warszawa, Bluebbery Bar Poznań, Sq Poznań, Soda Bydgoszcz i w wielu innych Polskich klubach. Zagrał z całą czołówką Polskich DJ!
– Rezydent klubu Pacha w Poznaniu
– Dj, który jeździ po całej Polsce i zaraża swoich fanów muzyką House, w której najbardziej czuje rytmy Ibizy, które są najbliższe jego sercu. Jednakże nie broni się by grać też bardziej wesołe housy, którym towarzyszą śpiewne wokale.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick