spotkanie z Krzysztofem Piersa

0

Krotoszyńska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Piersa, autorem książek „Komputerowy ćpun” i „Trener marzeń”, które odbędzie się we wtorek 28.11.2017r. Klasy gimnazjalne zaprszamy o godzinie 9:00, szkoły średnie o 11:00.

Krzysztof Piersa: 

Autor poradnika „Komputerowy Ćpun” oraz „Trener Marzeń”. Jako pierwszy z graczy postanowił rozmawiać z rodzicami i młodzieżą na temat uzależnienia od gier komputerowych. Przemierza wzdłuż i wszerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozrywka.

Jako trener E-sportowy prowadzi drużynę Fox Pack (dyscyplina: League of Legends). Stara się w ten sposób udowodnić potencjał drzemiący w cyfrowej rozrywce, jednocześnie obnażając jego patologie. Uważa, że drużyna nie musi spędzać codziennie wielu godzin przed komputerem, a najważniejsza jest współpraca, kontakt i strategia.

Jako coach i autor poradnika „Trener Marzeń” w prosty sposób tłumaczy w jaki sposób nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Na spotkaniach przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania „Złotych rad” gdyż każdy przypadek jest zgoła odmienny. Czy potrafimy osiągnąć wszystko? Niezawsze. Lista spraw niemożliwyc jest jednak krótsza niż się wydaje.

Pasjonata życia. Po godzinach realizuje się w najróżniejszych pasjach. Jako Youtuber prowadzi kanał recenzujący gry komputerowe, filmy i książki fantastyczne, oraz pokazuje ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu. Jako modelarz uwielbia spędzać długie godziny przy biurku z pędzlem w dłoni. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień w zawodach ogólnopolskich. W wolnej chwili pracuje nad książką fantastyczną i płytą hip-hopową. Jako zagorzały fan sportów sylwetkowych jest stałym gościem lokalnej siłowni. Uczy się również grać na pianinie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick