Sesja Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego

13

13 KOMENTARZE

 1. 11
  2

  Pani Prezydent zgarnia dyplomy a co robi dla zwykłych ludzi ? Na audiencje trudniej się dostać jak to koronowanych głów…rozwój miasta to pic na wodę…z wierzchu dekoracje pod nimi NĘDZA !

 2. 11
  3

  Radni dzisiaj pokazali co dla ludzi z wierchuszki ( pani prezydent i świta)w mieście jest najważniejsze. Kasa Kasa Kasa. Kasa dla prezesów, p. prezydent tez apanaże wzrosły chociaż samorządowcom obniżono pieniądze ( cud)! Radna Podskarbi zapytała jakich dużych inwestorów przyciągnęła p. Klimek, jakie wymierne korzyści mamy z wycieczki ” grupy trzymającej władze” do Chin, mówiła o wszechobecnym bałaganie w mieście, radny Kornaszewski zapytał o pożary na składowisku odpadów a radny Lepka zapytał o kwoty opłat za przedszkola. Radny Torzyński jak lew broni Beaty K a radny Lekki przypomniał, że to decyzja radnych platformy w poprzedniej kadencji przedszkola przestały pobierać opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu. Pani Klimek nie wysiliła się by przekonac radnych do głosowanie za ws votum zaufania dla niej. Wie , że ma swoja 12 osobowa świtę złożoną z osób , które przegłosuja wszystko co potrzeba. Nawet kwiatów nikt jej nie wręczył… No jak widac wszystko gra i buczy

 3. 9
  1

  Teraz finanse miasta. Na razie p. Klimek sie chwali ale nie ma w tych finansach wielkiego kredytu na halę no i nie ma o tym, że praktycznie nie remontuje się dróg , że inwestycji prawie zero, bo to co powiedziała to popierdólki a nie inwestycje.. centrum przesiadkowe psu na bude, wiaty autobusowe owszem potrzebne ale to nie o takie inwestycje nam chodzi..

 4. 6
  1

  Centrum wypadkowe, sorry przesiadkowe to chybiona i niepotrzebna inwestycja , klną na nią pasażerowie i kierowcy, tak samo hala widowiskowo-sportowa i inne “pomysły ….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick