Sesja Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego

4

4 KOMENTARZE

  1. Szanowna pani Prezydent. Założyła pani rękawiczki po wystąpieniu tymi rękawiczkami , które w założeniu mają zbierać wirusy, bakterie założyła pani maseczkę , która dotyka pani usta. Jeśli jest pani przeziębiona to nie powinno tam pani być.Taka maseczka jest uzasadniona tylko w przypadku ludzi, którzy są przeziębieni bo przed wirusami nie chroni. osoby obok pani nie maja ani rękawiczek ani maseczek.

    • Proszę popatrzeć na zachowanie innych osób, np. radny Witoń. Założyli rękawiczki i maseczki bo tak wypada w obecnym czasie i dobrze się prezentuje.

  2. Pani Klimek. Wydawało się pieniądze na prawo i lewo, jeździło się do Chin, do Szwajcarii, wydawało sie pieniądze na gadżety a teraz jakieś grosze na szpital, zamiast zwolnienie z podatku od nieruchomości to zawieszenie, zmniejszenie a nie rezygnacja z czynszów dla prowadzących działalność, brak kasy na zakup testów itd. Jak jest dobrze p. Klimek to się oszczędza na kryzysowe sytuacje jak obecna. pani prezydent była hojna dla wszystkich, którzy budowali jej bizancjum i teraz mamy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick