Sesja Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

9

9 KOMENTARZE

  1. Pani radna naprawdę wierzy w to, że Tusk zabrał kasę z OFE?? Niech ją ktoś uświadomi. Przecież ten manewr z przesunięciem środków do ZUS uchronił pieniądze wielu obywateli/może również jej/.

  2. Klimkowa mówi , że nie podwyższała cen…. od początku podwyższa podatek od nieruchomości… to już któryś raz od kilku lat. A wtedy inflacji nie było. Zapomniała o kredytach o wyszastanych pieniądzach… na folie, na wyjazdy, na spółki, spóleczki….

  3. Każdy rozsądny człowiek w sytuacji, gdy zaczyna mu brakować pieniędzy, ogranicza swoje wydatki, a przede wszystkim te inwestycyjne. Przecież nikt normalny nie kupi nowego samochodu na kredyt wtedy, gdy kredyt ten jest drakońsko oprocentowany i nie wiadomo co będzie się działo. W związku z tym i miasto powinno te inwestycje ograniczyć do tych niezbędnych, bez których miasto ucierpi. Ograniczyć na czas, aż inflacja wyhamuje i oprocentowanie się zmniejszy i ustabilizuje. I trudno się mówi, bo dziś łatwo się zadłużyć, a potem płakać i płacić będą następne pokolenia. Ale pani prezydent będzie wtedy na porządnej emeryturze…

  4. Co ta kobieta opowiada!!! Podwyżki podatku nazywa dobrodziejstwem , przecież to bezczelność, życie na kredyt a później mydlenie oczu że podwyżki podatków to dla dobra mieszkańców, chore to !!!

  5. Beata Klimek, niczym ksiądz na ambonie wygłosiła kazanie o swojej trosce o ludzi w Ostrowie. …. szkoda, że do tej pory troszczyła się głównie o swoich ludzi i o swój pijar

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick