Pobiegnij w „Bursztynowej Hellenie”

0

Już w najbliższą sobotę wyruszą na trasę uczestnicy I Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena”. Chętni do udziały mają ostatnią szansę, by przesłać swoje zgłoszenie. Lista startowa zamknięta zostanie w środę, 18 lipca.

Szykuje się kolejna, ciekawa impreza biegowa na sportowej mapie Kalisza i nie tylko,  o czym świadczy zapełniająca się z każdym dniem lista uczestników. Aktualnie widnieje na niej ok. 630 nazwisk. Najwięcej, bo ponad połowa z Kalisza i okolic, ale nie brakuje też chętnych z kilkudziesięciu innych zakątków kraju. Wszyscy spotkają się już w najbliższą sobotę, przed halą Kalisz Arena, gdzie punktualnie o godz. 21.00 wyruszą na wytyczoną ulicami miasta, liczącą blisko 22 kilometry i posiadającą atest PZLA trasę.
W ramach imprezy rozegrane zostaną także Mistrzostwa Służb Mundurowych – Policji i Służby Więziennej.

Środa, 18 lipca jest ostatnim dniem, kiedy można zgłosić swój start w półmaratonie. Służy ku temu strona https://foxter-sport.pl/i-kaliski–polmaraton-nocny—quot-bursztynowa-hellena-quot- , gdzie dostępny jest również szczegółowy regulamin biegu.

Biuro zawodów, usytuowane w hali Kalisz Arena, czynne będzie w piątek, 20 lipca w godz. 12:00-20:00 i w sobotę, 21 lipca w godz. 10:00 – 19:00.
Organizatorami I Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena” są Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, Miasto Kalisz i Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Patronat objął Prezydenta Miasta Kalisza.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick