Klimakterium

0

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany. Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić.
Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny – tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych:)
Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

9 marca godz. 19.00 sala widowiskowa OCK

Bilety 80 zł lub 70 zł grupowe /powyżej 10 osób/

Kasa Kina lub online https://www.bilety24.pl/teatr/klimakterium-i-juz-38453?id=186478

Zapraszamy!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick