Daria Zawiałow

0

 

7 października 2018, godz. 20:00, Duża Scena OCK

Od lat kilku finałowy koncert festiwalu „Wszystko jest poezją” wykonują artyści „młodszego” pokolenia, którzy jednak zamieszali na polskiej scenie muzycznej i mogą się pochwalić ciekawym dorobkiem. Nie inaczej będzie w tym roku. W finale 26. festiwalu „Wszystko jest poezją” zaśpiewa dla Państwa Daria Zawiałow.

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.

W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące go single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy!

Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”.

Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży oraz 50 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie OCK oraz na www.kultura.pax.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick