Wpadł za kradzież z włamaniem sprzed trzech lat

0
Policjanci Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy zatrzymali 48-latka w związku z kradzieżami z włamaniem, których dopuścił się na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Jednego z przestępstw dokonał w 2014 r.

Wówczas to włamał się do garażu i skradł m. in. elektronarzędzia, tym samym wyrządzając straty na kwotę 2 tysięcy złotych. Mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

W czerwcu 2014 r. z jednego z garaży w Ostrowie Wielkopolskim zostały skradzione m. in. elektronarzędzia. Pokrzywdzony oszacował straty na 2 tysiące złotych. Niestety, sprawca nie został wówczas zatrzymany. Pomimo upływu czasu sprawa była cały czas w zainteresowaniu policjantów.

W miniony wtorek, 1 sierpnia ostrowscy kryminalni zatrzymali 48-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego właśnie w związku z tą kradzieżą, jak również podejrzewanego o kradzież butli gazowej w nocy z 12/13 lipca tego roku.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 48-latek został szczegółowo przesłuchany na okoliczność tych kradzieży. W trakcie czynności mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

źródło: KPP Ostrów, fot. policja.pl

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick