Wojkowski żegna się z Ostrovią. Wraca do Ostrowca Świętokrzyskiego [WIDEO]

4
Adrian Wojkowski, obrotowy KPR Ostrovia opuszcza zespół. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników przenosi się do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Taka decyzja podyktowana jest sprawami osobistymi zawodnika. Jak mówi prezes Paweł Staszak - Adrian jest zawsze mile widziany w Ostrovii. Niewykluczone, że "Wojo" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w biało-czerwonych barwach.

27-letni Adrian Wojkowski w ostatnich sezonach był podstawowym obrotowym KPR Ostrovia. Jego doświadczenie zdobyte na parkietach PGNiG Superligi procentowało w niższej klasie rozgrywkowej. Niestety, zawodnik nie dokończy sezonu w drużynie prowadzonej przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka.

W trwającym sezonie Wojkowski w ośmiu meczach rzucił dla Ostrovii 21 bramek. Sezon dokończy w dziewiątej drużynie grupy C pierwszej ligi, czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie w ostatnim czasie nowym trenerem został Tomasz Strząbała.

Wojowski już kilkukrotnie wracał do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie zapuścił korzenie. W klubie liczą na to, że w momencie kiedy sytuacja rodzinna obrotowego się wykrystalizuje, znów założy koszulkę z logiem KPR Ostrovia.

Klub w tej chwili nie planuje żadnych zmian kadrowych. Trenerzy Maciej Nowakowski i Rafał Stempniak sondowali rynek, jednak na chwilę obecną nie ma zawodnika, który mógłby na dobrych warunkach wzmocnić ostrowski zespół.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. Haha ,tylko ten pan w okularach zwany prezesem wierzy,że wojko odchodzi w związku ze sprawami rodzinnymi,prawda obroni się sama ,naprawdę dobry żart

  • skoro ktoś nie wie co się dzieję w życiu zawodników może stwarzać swoje teorie….może miał powód rodzinny może nie… to już powinny wiedzieć strony zainteresowane tą sprawą a nie kibice ,którzy są z drużyną bo wygrywa a jak przegrywa to ich krytykują i mają w d***…
   Skoro każdy z kibiców ma coś do powiedzenia na temat drużyny niech przejdzie na trening do chłopaków i im to powie prosto w oczy a nie .. jak to mówią kozak w necie piz**** w świecie.

  • Ja nikogo nie bronię tylko stwierdzam fakty..PiS to może być Tobą ..
   I kończę tą dyskusję ,poniewaz nie ma sensu pisania na takich napinaczy w necie…
   Kozak w necie a pi**** w świecie..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick