Wjechał w czteroosobową rodzinę i uciekł. Szuka go policja [AKTUALIZACJA]

2
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Skalmierzycach. Kierowca samochodu osobowego potrącił czteroosobową rodzinę, która trafiła do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło na ul. Dąbkowej w Skalmierzycach na jednej z mniej uczęszczanych dróg. Kierowca po potrąceniu czterech osób, z których dwie – jak wynika z informacji, które do nas docierają – odniosły poważne obrażenia, zostały przetransportowane do szpitala. Po zderzeniu, kierowca nissana zakończył jazdę na przydrożnym drzewie. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.

Z niepotwierdzonych przez policję informacji wynika, że funkcjonariusze szukają sprawcy, który mógł się ukryć w pobliskim lesie.

Aktualizacja 21:30

– W czteroosobową rodzinę idącą drogą, uderzył nissan, który po potrąceniu kobiety i dwuletniego dziecka, zakończył jazdę na przydrożnym drzewie. Matka z dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala. Sprawca oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia i w tej chwili trwają jego poszukiwania – mówi oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrzeszów. Nie zatrzymał się do kontroli, potrącił policjantów

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick