Wjechał samochodem na plażę pełną ludzi! Był pijany

3
Było o krok od tragedii, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Pijany kierowca mazdy wjechał samochodem na plażę pełną ludzi. Do zdarzenia doszło nad zalewem w Kobylej Górze. 30-latek z powiatu wieruszowskiego był pijany. Jest do dyspozycji prokuratora, a o karze dla niego zadecyduje sąd.

Do bardzo groźnie wyglądającej sytuacji doszło nad Zalewem Blewązka w Kobylej Górze w powiecie ostrzeszowskim. Na plażę w rejonie tamy wjechał kierujący mazdą. Za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego. – Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a swoim wjazdem na plażę stworzył zagrożenie dla wypoczywających tam osób – poinformowała oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Kierujący został zatrzymany do dyspozycji prokuratora, a o karze za popełnione czyny decydować będzie sąd.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Byłam na plaży gdy to się wydarzyło jeszcze wyszedł dumny z samochodu krzyknął WAKACJE 🤣🤣fajnie zaczoł wakacje…. i mily pan zadzwonił na policje lecz im się nie spieszyło wkońcu przyjechał 1 policjant na 4 chłopów pod wpływem alkoholu wkońcu wezwal posiłki….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick