Wiosna w naszych szkołach

0
Marek Grechuta, czekając na wiosnę, śpiewał „Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty…”. Chodź za oknami jeszcze ponuro, to uczniowie szkół świętowali pierwszy dzień wiosny z uśmiechami na twarzach.

Jarocińska „Jedynka” tradycyjnie przywitała wiosnę śniadaniem na trawie. W doborowym towarzystwie i przy dźwiękach wiosennej muzyki młodzież oraz nauczyciele z przyjemnością degustowali swoje śniadania i słodkie wypieki przygotowane przez klasy gastronomiczne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zorganizował wyścig na wesoło. 5 – osobowe drużyny z 15 klas rywalizowały  ze sobą o uzyskanie, jak najlepszego czasu, następnie przy udziale wszystkich uczniów klasy biorące udział w turnieju prezentowały się w  wiosennych przebraniach.

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach przeprowadzono kolejną udaną akcję krwiodawstwa pod hasłem „DAJESZ KREW- DAJESZ ŻYCIE”. Jej celem było propagowanie honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży, zebrano ok. 14 litrów krwi. Odbyły się również warsztaty taneczno-sportowe, uczniowie chętnie zatańczyli Zumbę.

Uczniowie Szkoły Specjalnej wspólnie śpiewali piosenki, brali udział w różnych zabawach oraz konkursach.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick