Wiemy, kto wygrał konkurs na kartkę do świętego Mikołaja. [LISTA NAGRODZONYCH]

0
Znamy zwycięzców konkursu na kartkę do św. Mikołaja. Przez ostatnie dni przynosiliście swoje prace do redakcji, a jurorzy uważnie się im przyglądali, aby wybrać te najpiękniejsze. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców. 20 nagrodzonych dzieci wraz z rodzicami zapraszamy w czwartek 20 grudnia o godz. 16.30 po odbiór nagród.

Do 18 grudnia mogliście przynosić kartki do świętego Mikołaja, by wzięły udział w naszym konkursie. Otrzymaliśmy od Was 88 zgłoszeń. Wykonanie wszystkich stało na bardzo wysokim poziomie i jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, by wybrać te najpiękniejsze. Po długich obradach wreszcie wybrali zwycięzców, którzy otrzymają zestawy klocków ufundowane przez firmę KAMIX.

Konkurs na kartkę do świętego Mikołaja stał się już tradycją Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info. Za rok kolejna edycja, więc jeśli nie wygraliście tym raziem, czekamy na Wasze zgłoszenia za 12 miesięcy!

Wręczenie nagród nastąpi w czwartek 20 grudnia o godz. 16.30 w naszej redakcji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 19.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick