Wielka wyprzedaż internetu w PROMAX!

6
Duże zniżki czekają na tych, którzy nie posiadają jeszcze internetu w PROMAX. Miesiąc aktywacyjny kosztuje równe 0 zł, a za kolejne trzy będzie trzeba zapłacić jedynie po złotówce. Promocja obowiązuje do końca sierpnia.

Korzystasz z internetu dzień i noc? A może masz już pakiet telewizji bądź telefon w sieci PROMAX, ale dotychczasowe oferty internetu Cię nie zadowalały? Dobrze trafiłeś! Tylko do końca sierpnia można założyć internet w PROMAX i skorzystać z wyjątkowej promocji.

Wybierając jeden z zawartych w ofercie pakietów, za miesiąc aktywacyjny nie zapłacisz ani grosza, a za kolejne trzy tylko po 1 zł. To jednak nie koniec. Podłączenie i aktywacja także wyniosą Cię jedynie 1 zł niezależnie od miejsca zamieszkania (blok lub dom). Promocja obejmuje pakiety światłowodowe, jak również HFC.

Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wyprzedaży udzielają pracownicy firmy PROMAX pod numerem telefonu (62) 735 31 11. Można się z nimi skontaktować także poprzez Biuro Obsługi Abonenta bądź zamawiając wizytę przedstawiciela handlowego telefonicznie lub poprzez formularz.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. A dlaczego wielkich promcji nie robicie dla bardzo „starych” klientów, ? Proste bo po chwyceniu klienta macie ich w poważaniu.

  2. Żal że są jeszcze miejscowości w najbliższej okolicy Ostrowa gdzie nie ma jeszcze PROMAXu.
    Gdzie wszystkie inne pobliskie, również dalsze miejscowości mają dostęp do ich sieci, wystarczyłoby kilkaset metrów aby dać ludziom cywilizację…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick