Wiceprzewodniczący powiatu bez zmian. Dera-Szymańska i Finke ponownie wybrani

5
Karolina Dera-Szymańska oraz Grzegorz Finke wiceprzewodniczącymi radny powiatu ostrowskiego. Głosowanie odbyło się tuż po wyborze nowego przewodniczącego, którym został Piotr Walkowski.

Kandydaturę radnych na wiceprzewodniczących radny powiatu ostrowskiego zgłosił Roman Pacholczyk. – Karolina Dera Szymańska to doświadczona radna, otwarta na współpracę na rzecz dobra powiatu ostrowskiego. Z kolei Grzegorz Finke jako sołtys wsi Huta jest również doświadczonym politykiem. Radnym powiatu ostrowskiego jest od początku jego istnienia. Jest działaczem zarówno społecznym, jak i sportowym – mówił.

Głosowało 27 radnych. Karolina Dera-Szymańska otrzymała 21 głosów, a Grzegorz Finke otrzymał 23 głosy. Oboje kandydaci otrzymali wystarczającą liczbę głosów do objęcia stanowiska wiceprzewodniczącego rady powiatu ostrowskiego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Podobno mieszka teraz w Krakowie no na bank jest teraz przejęta losami Ostrowa poco się pcha tylko koryto się liczy…

    • Gdyby pani miała taki życiorys jak ta pani, też byłaby pani smutna … na własne życzenie, ale jednak… tak czy inaczej ostatnia rzecz jaka ją interesuje to Ostrów i powiat w tej chwili.

  2. Mieszka w Krakowie ??? Pracuje w Poznaniu a jest radną w ostrowie. Do tego trudny życiorys ? Rzeczywiście rozstrojenie jaźni. Kto na tą Panią głosował?? No i do tego teraz wiceprzewodnicząca rady. Gdzie jest tutaj logika? Trudno to wytłumaczyć.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick