Upadek z wysokości. Nie żyje mężczyzna

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który spadł z wysokości na ostrowskim deptaku. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Unikaty w Starej Przepompowni!

Od godziny 12.00 do 20.00 w Klubie Stara Przepompownia można podziwiać prawdziwe cuda. Ma tam miejsce kiermasz rzeczy unikatowych. Coś dla siebie znajdą fani m.in. ceramiki, odzieży, czy biżuterii.

Synoptycy zapowiadają mróz. Będzie ślisko!

Według najnowszych prognoz pogody w nocy i w poniedziałkowy poranek możemy spodziewać się mrozu. Drogi i chodniki będą oblodzone, co bardzo utrudni przemieszczanie się! Kierowcy, noga z gazu!
video

MotoMikołaje pomogli po raz kolejny! [ZDJĘCIA]

To już tradycja, że fani jednośladów i ryczących silników zebrali się w Ostrowie Wielkopolskim, by mikołajową paradą przejechać do Przygodzic. MotoMikołaje kolejny raz pokazali swoje przystrojone motocykle i zbierali pieniądze dla potrzebujących. W tym roku pieniądze powędrują na leczenie Marcela i Jakuba.

Powstała „Gra o Krotoszyn”. To rozrywka połączona z poznawaniem historii miasta

Centrum Krotoszyńskich Inicjatyw wydało gre karcianą o Krotoszynie. Za jej opracowanie odpowiada dyrektor tamtejszego Muzeum Regionalnego – Piotr Mikołajczyk. Składa się z ponad stu kart, które przedstawiają miejsca i wydarzenia związane z miastem. Karty trafiły do szkół i instytucji kultury.

Dwie osoby nie żyją. Tragiczny wypadek w powiecie kaliskim

Do tragicznego zdarzenia doszło w Skarszewku (gmina Żelazków, powiat kaliski). Śmierć poniosły dwie osoby. Kierowca pojazdu marki Audii najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana.

W pałacu, w którym znaleziono tajemnicze przejścia i kanały, będzie mieć...

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia będzie miała nową siedzibę. Niedawno podpisano umowę na remont Pałacu Gałeckich, do którego po remoncie przeniesie się placówka. Pomysł, by młodzi muzycy z Krotoszyna mieli zajęcia w zabytkowym pałacu, zrodził się już w 2007 roku, jednak najpierw potrzebne było uporządkowanie spraw własnościowych. Remont ma potrwać 500 dni.

Kupujesz prezenty świąteczne przez internet? Uważaj na oszustów!

Jeśli kupujesz prezenty bądź robisz jakiekolwiek inne zakupy przez internet, bądź ostrożny. Specjaliści zajmujący się bezpieczeństwem w sieci, zaobserwowali wzmożoną aktywność oszustów w okresie przedświątecznym. Na wlkp24.info piszemy, jak nie paść ofiarą złodzieja i co zrobić, w przypadku gdy to się stanie.

Jeden telefon może uratować ich życie. Policja apeluje o czujność!

Zima to najtrudniejsza pora roku dla osób bezdomnych, które koczując w pustostanach są narażone na wychłodzenie organizmu, a nawet śmierć. Policja oraz Straż Miejska codziennie odwiedzają tego typu miejsca i proponują ciepły posiłek lub pomoc.