Ważna wygrana Ostrovii. Glabik zamurował bramkę

1
Piłkarze ręczni powoli kończą sezon zasadniczy w I lidze grupy B. W sobotę po niezłym meczu pokonali KSSPR Końskie 32:28. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Dawid Glabik. Bramkarz Ostrovii został wybrany najepszym zawodnikiem meczu, a jego interwencje pozwoliły drużynie kontrolować losy meczu. Ostrovia aktualnie z czternastoma zwycięstwami zajmuje piąte miejsce w tabeli.

To wynik całotygodniowej pracy. Dobrze czułem się w prace na treningach poprzedzających mecz. Dzisiaj to było widać. Bardzo też mi pomogli koledzy, którzy grali solidnie w obronie – powiedział po meczu Glabik.

KPR Ostrovia – KSSPR Końskie 32:28 (15:15)
Ostrovia:
 Tomasz Piskorski, Dawid Glabik – Tomasz Klara 1, Mariusz Kuśmierczyk 3, Dawid Stempniak 1, Patryk Marciniak 6, Erwin Stachowski 3, Mateusz Wojciechowski 2, Patryk Staniek 4, Jakub Tomczak 3, Mikołaj Przybylski, Damian Krzywda 7, Grzegorz Salamon 2, Artur Brychcy.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dobry ruch ze strony telewizji proart. Nareszcie jest w Ostrowie redaktor, który ma dystans do wydarzeń sportowych w Ostrowie i okolicy. Koledzy są za bardzo zakochani w wybranej dyscyplinie sportu:) Dzięki Ci Marcinie, że pamiętasz o relacjach z meczy ręcznych:)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick