Warunki atmosferyczne sprzyjają, więc basen otwarty

0
Wszyscy, którzy chcieli niedzielę spędzić w wodzie basenu miejskiego przeżyli niemałe rozczarowanie. Na bramie basenu mieszczono informację: z uwagi na złe warunki atmosferyczne, obiekt w dniu dzisiejszym nieczynny.

Stwierdziliśmy, że pogoda nie sprzyja przebywaniu na basenie, więc postanowiliśmy go nie otwierać. Stale śledzimy prognozy pogody i ta niedzielna nie była sprzyjająca – powiedział na Wojciech Białas z Miejskiego Zakładu Zieleni, spółki odpowiedzialnej za basen miejski w Ostrowie Wielkopolskim.

W internecie pojawiły się głosy, że z pewnością za tym wszystkim stoi coś innego, gdyż niedzielna pogoda nie różniła się z tą, jaka była w dniu oficjalnego otwarcia. Tym bardziej zastanawia fakt wpływu temperatury, mając na uwadze fakt, że woda na „Olimpijskiej” jest podgrzewana.

Woda jest podgrzewana do odpowiedniej temperatury chwilę przed otwarciem basenu. Jeśli jest nieczynne, to woda nie jest podgrzewana. Dzisiaj monitorowaliśmy prognozę pogody i otworzyliśmy basen już z podgrzaną wodą o godzinie 12:00. Polecamy także śledzić nasze konto na facebooku, tam zawsze są informacje na temat godzin otwarcia basenu – dodał Artur Kołaciński z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick