Dachowanie w rowie zakończone pożarem

0
Kierowca osobowego volkswagena dachował w przydrożnym rowie. Auto dachowało, a z komory silnika zaczął wydobywać się ogień. Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem na drodze krajowej nr 15 w Wałkowie (pow. krotoszyński).

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił w przeprowadzonym rozpoznaniu że w przydrożnym rowie leży samochód osobowy na dachu, z komory silnika zaczyna wydobywać się ogień, kierowca znajduje się na zewnątrz samochodu nie uskarża się na żadne dolegliwości.

– Strażacy wodą ugasili ogień, kamerą termowizyjną sprawdzili cały samochód oraz usunęli pozostałości po zdarzeniu. Działania trwały 1 godzinę 48 minut – poinformował bryg. Tomasz Niciejewski z KP PSP w Krotoszynie.

Kierowca samochodu prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, przyczyny tego zdarzenia zbada policja. Kierujący osobówką był trzeźwy.

Do groźnego zdarzenia na terenie powiatu krotoszyńskiego doszło też dzień wcześniej. W Sulmierzycach zderzyły się Opel Combo oraz Peugeot 207. Kierująca peugeotem trafiła do szpitala.

Foto: Sebastian Szewczyk

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick