W środku nocy wjechali w pomnik przy kościele [ZDJĘCIA]

0
Samochód osobowy, którym podróżowało trzech mężczyzn, wjechał w pomnik matki Boskiej znajdujący się przy kościele w Sobótce (powiat ostrowski). Jedna osoba uciekła z miejsca zdarzenia, ale została zatrzymana - jak potwierdza policja - w poniedziałek rano. Została pobrana od niej krew do badań.

Przed północą z niedzieli na poniedziałek policjanci zostali wezwani do Sobótki, gdzie – jak wynikało ze zgłoszenia – samochód osobowy wjechał w pomnik Matki Boskiej ustawiony przy kościele. – W pojeździe (fiat freemont – przyp. red.) na pleszewskich numerach rejestracyjnych miały znajdować się trzy osoby. Po dojeździe na miejscu okazało się, że jest tam dwóch mężczyzn z powiatu ostrowskiego, a trzeci oddalił się – relacjonuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje mężczyzna. Śmiertelne porażenie prądem w Gutowie

Trzeci z mężczyzn, którego funkcjonariusze nie zastali na miejscu, długo nie pozostawał anonimowy. – W poniedziałkowy poranek został zatrzymany. Był to mężczyzna z powiatu ostrowskiego, od którego została pobrana krew do badań – dodaje.

Dwóch pozostałych mężczyzn, 25-latków, osadzono w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jeden z nich wcześniej trafił do szpitala, skąd został przetransportowany do PDOZ-u.

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick