W środku nocy kąpali się w fontannie. Nagrał ich monitoring

0
Niecodzienną kąpiel postanowiło zrobić sobie dwóch młodych mężczyzn w Kaliszu. Ok. godz. 1.00 w nocy obserwator monitoringu dostrzegł osoby wchodzące do fontanny "Noce i Dnie" przy pl. Kilińskiego w Kaliszu. Prawdopodobnie była to ich najdroższa kąpiel w życiu.

Mężczyźni nic sobie nie zrobili z zakazu kąpieli w fontannie, wydanego przez władze miasta. Próbę wejścia do wody miały odstraszyć tabliczki z napisem „Zakaz kąpieli” oraz regulaminem. O pomyśle ich zamontowania pisaliśmy pod koniec maja. Wówczas pytaliśmy, czy zmienią one podejście mieszkańców Kalisza do kąpieli w takich miejscach. Właśnie okazało się, że nie. A przynajmniej nie wszystkich.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

W nocy z poniedziałku na wtorek dwóch młodych mężczyzn weszło do fontanny „Noce i Dnie” w Kaliszu, by się wykąpać i powygłupiać. Na ich nieszczęście, miejsce to jest monitorowane i całą sytuację śledził obserwator monitoringu miejskiego, który wysłał na pl. Kilińskiego patrole straży miejskiej i policji.

Po wylegitymowaniu amatorów nielegalnych kąpieli, okazało się, że byli to dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 22 lat. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 100 zł. Ich „zabawa” okazała się więc zdecydowanie droższa niż całodniowy bilet do parku wodnego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick