W środę ma przyjechać premier Morawiecki. Relacja na żywo w Telewizji Proart

7
Fot. KPRM
Premier Mateusz Morawiecki ma odwiedzić powiat ostrowski. Szef rządu planuje złożyć wizytę w środę 23 maja w ramach spotkania „Prawo do przedsiębiorczości. Małe firmy, wielkie zmiany”, która odbędzie się w Przygodzicach.

Konferencja, która odbędzie się w środę 23 maja w Przygodzicach, będzie poświęcona przedsiębiorcom z regionu. Wezmą w nim udział Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, podsekretarze stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii – Mariusz Haładyj oraz Paweł Cybulski z Ministerstwa Finansów. – Do dyspozycji lokalnych przedsiębiorców będą m.in. także przedstawiciele z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – mówi Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Premier Mateusz Morawiecki ma być gościem tej konferencji. Tego samego dnia rano ma pojawić się w Kępnie, by otworzyć pierwszą część obwodnicy tego miasta. Ma przedstawić także plan realizacji drogi S11.

Jego wizytę oraz transmisję z konferencji będzie można oglądać w Telewizji Proart od godz. 12.00 do 14.00.

ZOBACZ TEŻ: Obwodnicą Kępna pojedziesz już w środę? Jest na to szansa

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Po co i do kogo ??? Osobiście nie mam zamiaru płacić za transmisję POkroj niech sam zapłaci Proart , a mnie niech odliczy za ten czas od rachunku !!!

  2. Nie mam przyjemności oglądać tego zakłamanego pajaca i podnóżka prezesa, składającego wiązanki pod pomnikiem faszystowskich kolaborantów i twierdzącego, że Węgry i Polska tyle wycierpiały w czasie II WS, podczas gdy Węgry współpracowały z faszystami, a nawet przystąpiły do OSI

  3. Byle nie do Ostrowa !!! Gdańsk w niedziele mu podziękował … Kaczyński GO wysłał (innych również) aby „przyczółki ” PO +inne ugrupowania , które obecnie rządzą w mieście , gminie , powiecie „przekabacić na stronę PiS-uarów !!! Obraz człowieczeństwa PiS-u widać naocznie na protestujących w Sejmie !!! Na 500+ było na pstryknięcie (by złapać wyborców) dla potrzebujących (faktycznie) nie ma ani czasu ani kasy !!! Jeszcze powinni dojechać do Sejmu emeryci , ale nie mają ani kasy ani zdrowia … wiem to po swoich rodzicach i le i jakie medykamenty są „niby ” za darmo……. Prośba …. niech mohery nie wstawiają „łapki w dół” Zresztą wszystko mi jedno ……. P.S. Zaznaczam , że z żadną partią nie jestem powiązany, związany ani nie sympatyzuję …….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick