Dzisiaj protest rolników. Znów zablokują drogę krajową

4
Protestów rolników ciąg dalszy. Domagają się oni m.in. wprowadzenia lepszych kontroli importowanych warzyw, a szczególnie ziemniaków, które ich zdaniem nie są w ogóle badane. Dlatego po raz kolejny zostanie zablokowana droga krajowa nr 25 w Ociążu na wysokości salonu samochodowego.

Rolnicy zamierzają pikietować od 10:00 do 12:00. W tym czasie ruch będzie puszczany wahadłowo co około 5 minut. Mogą tworzyć się korki, co dało się we znaki podróżującym tą trasą 16 marca, kiedy także doszło do protestu w tym miejscu.

Zobacz piątkowy protest rolników w Ociążu

Protest rolników w Ociążu

Opublikowany przez wlkp24.info na 16 marca 2018

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Szanowni rolnicy kiedy wreszcie zrozumiecie, że protestując tu na naszych drogach tylko i wyłącznie wkurzacie zwykłych ludzi? Wasz protest gdzieś daleko od Warszawy rząd ma w ….. nosie. Jedynym efektem waszego szwendania się po przejściach jest poirytowanie kierowców i fakt że tracicie zrozumienie i poparcie wśród osób nie związanych z rolnictwem.

  2. A tak zmienić branżę to nie łaska? Po co produkujecie coś co się nie da sprzedać? Rozumu nie macie?

  3. ZLIKWIDOWAĆ KRUS, niech rolnicy płacą zwykły ZUS jak każdy pracownik czy przedsiębiorca po 1100 zł…. A po drugie DLACZEGO Ja jako przedsiębiorca nie mam żadnych dopłat jak rolnicy DLACZEGO Jak nie sektor prywatny to dawno by KRUS poszedł z Torbami, Jak rolnicy protestują to niech zmienią branże i pójdą do normalnej pracy…. raczej Moim zdaniem Proste, wolny rynek jak się nie opłaca do zmiana branży a nie strajki…. GŁUPOTA

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick