W Ostrowie otwarto długo wyczekiwany klub seniora

13
Uroczyście otwarty, pachnący świeżością i bardzo przytulny. Przy ulicy Piłsudskiego 65 w Ostrowie Wielkopolskim został otwarty Klub Senior+. Prowadzenie klubu zajmuje się Stowarzyszeniu „Ludzie dla Ludzi”. Po frekwencji na uroczystym otwarciu można stwierdzić, że prowadzenie będzie czystą przyjemnością, bo sam będzie tętnił życiem.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Proponuję odwiedzić stronę internetową stowarzyszenia które ma prowadzić ten przybytek pod wezwaniem Beaty Klimek. Ostatnie sprawozdanie za 2012r. jest publikowane. Patrząc na pierwsze rzędy klaskających, było by pewnie co czytać po stronie przychodów w sprawozdaniach z ostatnich okresów, gdyby tylko było publikowane tym bardziej ze jako partner wymieniona jest Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski.

  2. XXX i ty będziesz seniorem.Może byłbyś zadowolony gdyby w tym miejscu byłaby ” speluna” na czerwonych stołkach.

  3. Jak widzę na załączonym filmie w ekskluzywnym klubie seniora gościli seniorzy funkcyjni. Nawet Prezes pewnej spółdzielni mieszkaniowej w czasie godzin pracy. Zwykłych seniorów z emeryturą 1200,- zł. tam nie uświadczysz.

  4. „Co oni najbardziej lubieją” mówi Teresa Larek. Byleby ta pani nie miała kontaktu z młodymi chcącymi mówić poprawnie po polsku. LUBIĄ!

    • A ja mam pytanie czy Kozan i Kłopocki nie należeli do PZPR, a dzisiaj udają przyzwoitych ludzi. Bo wg mnie tylko idiota wierzył w komunizm i zapisywał się do tej organizacji albo był szubrawcem bo nie wierzył w komunizm ale się zapisywał, bo chciał czerpać z tego osobiste korzyści?

  5. Walentynki, Andrzeji, a może by tak coś na temat udziału Polaków w holocauscie jak to Polskę oczerniają Żydzi, Francuzi, a niemiecki minister spraw zagranicznych łaskawie przyznaje, że to Niemcy mordowali Żydów, ale z udziałem Polaków i za to mu się dziękuje!

  6. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak ktoś tam pisał wyżej, klub dla „funkcyjnych”. Natomiast koszty remontu i prowadzenia zdzierane są z jedynej właścicielki mieszkania w tym bloku, starszej schorowanej, po kilkukrotnym udarze osoby. Osoba ta dostaje 850,00 zł emerytury, a podwyżki dowalili po 200%, tak że za małe mieszkanko, pokój z kuchnią, dostała ponad 500,00 zł opłat. To jest skandal, a może wielkie kolejne oszustwo MZGM-u!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick