W niedzielę pierwszy mecz barażowy. „Chcemy sprawić niespodziankę” [WIDEO]

2
Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia przygotowują się do długowyczekiwanego dwumeczu barażowego o PGE Ekstraligę ze Stalą Gorzów. Wszystkie poza sportowe tematy zostały wyjaśnione, teraz pozostał tylko żużel w czystej postaci. Pierwsze spotkanie w niedzielę na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie o godz. 18:00.

O dwumeczu barażowym pomiędzy Arged Malesą Ostrovia a Stalą Gorzów w mediach zostało już powiedziano praktycznie wszystko. Szkoda tylko, że w całej przepychance pomiędzy zainteresowanymi zespołami, żużel odchodził na drugi plan. Sami zawodnicy tylko wyczekiwali na rozstrzygnięcie sporu o termin pierwszego meczu barażowego, który już w niedzielę w Gorzowie.

Pierwszy mecz na Stadionie im. Edwarda Jancarza może mieć niebagatelne znaczenie. Faworytem jest oczywiście wyżej rozstawiona Stal, jednak jak twierdzi Nicolai Klindt – w speedwayu wszystko się może zdarzyć, o czym niejednokrotnie przekonali się kibice Ostrovii.

Ostrowianie w ostatnich sezonach są specjalistami od sprawiania niespodzianek, to fakt. Przecież mało kto zakładał przed sezonem, że beniaminek Nice 1. Ligi do samego końca będzie rywalizował o jak najlepszy wynik. Mariusz Staszewski awizował na ten mecz najmocniejszy skład, więc emocji brakować nie powinno.

Niedzielny mecz w Gorzowie rozpocznie się o godzinie 18:00. Jeśli aura nie pozwoli na odjechanie tych zawodów w weekend, rezerwowym terminem jest najbliższa środa. Rewanż zaplanowano na 13 października w Ostrowie Wielkopolskim o godzinie 17.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Niestety ale w cuda nie wierzę kurczę mam już bilety na mecz u nas ale po tym co widzę jakie baty w Gorzowie dostajemy to nie wiem po co ja tam pójdę na ten stadion.Myślałem że ten wyjazdowy mecz będzie lepiej wyglądał ale lipa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick