W niedzielę gramy z WOŚP! Oglądaj NA ŻYWO w Telewizji Proart i na wlkp24.info!

0
Już w najbliższą niedzielę czeka nas letnia zadymka w środku zimy - 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Telewizja Proart i portal wlkp24.info - jak zawsze - będą nie bieżąco przekazywać Wam to, co dzieje się podczas finału. Pokażemy to wszystko NA ŻYWO! Transmisja w niedzielę już od godziny 14.00.

Przez 30 lat działalności fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać ponad 1,5 miliarda złotych. Za te pieniądze zakupiono 67 300 urządzeń medycznych, które ratują życie. WOŚP będzie grał jednak do końca świata i jeden dzień dłużej, dlatego już w najbliższą niedzielę 30. finał! W tym roku wolontariusze będą zbierać do charakterystycznych puszek pieniądze na diagnostykę i leczenie wzroku u najmłodszych.

Telewizja Proart i portal wlkp24.info będzie oczywiście z Wami podczas niedzielnego finału. Pokażemy wszystko to, co dziać się będzie w Ostrowskim Centrum Kultury oraz w innych miejscach Ostrowa Wielkopolskiego i regionu południowej Wielkopolski!

Początek relacji NA ŻYWO o godzinie 14.00 na antenie Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz na kanale YouTube.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick