W morzu odnaleziono ciało chłopca. To prawdopodobnie zaginiony 13-latek

13
Ciało chłopca odnaleziono dzisiaj w Darłówku. To prawdopodobnie zaginiony 13-latek, ostatni z trójki rodzeństwa, które zginęły porwane przez morskie fale.

– Ciało chłopca zostało znalezione na wysokości wschodniego falochronu – poinformował media Łukasz Kamiński, kierownik Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego w Szczecinie.

Ciało zostało wyłowione z wody i zabezpieczone. Identyfikacja potwierdzi, czy jest to 13-letni chłopiec, ostatni z trójki rodzeństwa porwanej przez fale.

Wczoraj odnaleziono ciało 11-letniej dziewczynki, najmłodszej z ofiar tragedii, do której doszło we wtorek na plaży w Darłówku.

CZYTAJ: Znaleziono ciało dziewczynki porwanej przez morze w Darłówku

Rodzice tragicznie zmarłych dzieci mają złożyć zawiadomienie do Prokuratury w Koszalinie. Obwiniają oni ratowników, którzy ich zdaniem nie dopełnili swoich obowiązków. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, zawiadomienie ma dotyczyć „narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy na kąpielisku”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. W głowach im się poprzewracało. Zamiast żałoby to jakieś oskarżania niewinnych ratowników. Co kasę chcecie. Sami są winni tej tragedii.

 2. jest to wielka tragedia dla rodziny trójki zmarłych dzieci, współczuję im bardzo ale uważam, że winę za nie dopilnowanie ich ponoszą rodzice

 3. To co przeżywają rodzice to niewyobrażalny ból.Ale akurat w tej kwesti żadnej sprawy nie wygrają ponieważ jak byk jest tabliczka że w tym miejscu nie wolno sie kąpać nawet przy białej fladze.A druga sprawa byli oni na nie strzeżonej plaży w miejscu gdzie nie było ratownika. Więc uwazam ze to przykre ze rodzice oskarżają ratownikow bo wszystko bylo dobrze oznaczone a oni jako rodzice widzieli gdzie wchodzą.Ewidentna wina rodziców.

 4. To co przeżywają rodzice to niewyobrażalny ból.Ale akurat w tej kwesti żadnej sprawy nie wygrają ponieważ jak byk jest tabliczka że w tym miejscu nie wolno sie kąpać nawet przy białej fladze.A druga sprawa byli oni na nie strzeżonej plaży w miejscu gdzie nie było ratownika. Więc uwazam ze to przykre ze rodzice oskarżają ratownikow bo wszystko bylo dobrze oznaczone a oni jako rodzice widzieli gdzie wchodzą.Ewidentna wina rodziców.

 5. Ewidentny błąd rodziców wszystko bylo dobrze oznaczone byly tabliczki informujace zakaz kapieli nawet gdy jest biala flaga.Rodzice dobrze widzieli gdzie idą.Chyba patrzą się wymigac od odpowiedzialności.

 6. To jak puszczę dziecko samopas ratownik ma je pilnować ? Tym bardziej w „czarnym punkcie” ?
  Nikogo nie chce oskarżać ale pi co zrzucać winę ? Nikt życia nie przywróci tym maluszkom :(:(:(:(

 7. Współczuję rodzicom którzy stracili trójkę wspaniałych dzieci dzisiaj wy ajutro możemy my .PAMIĘTAJMY ZAWSZE :NIE WIECIE KIEDY PAN PRZYJDZIE PO WAS

 8. Rodzice to mogą tylko siebie obwiniać a nie ratowników,To matka nie dopilnowała dzieci co było jej obowiązkiem.Powinni odpowiedzieć w sądzie za spowodowanie śmierci swoich dzieci.Pewnie zajmowali się pierdołami a biedne dzieci się topiły.

 9. Zawiadomienie do prokuratury to jakiś żart.Rodzice chyba są psychicznie chorzy jak to oni doprowadzili do tej tragedii a nie ratownicy.

 10. Współczuję wielka tragedia….ale mnie sie wydaje ze rodzice sa w tak wielkim szoku i traumie ze nie zdaja sobie sprawy z tego co sie wokol nich dzieje i to za namowa prawnika dopuszczaja sie do takich czynów aby oskarżać ratowników…niech najpierw w spokoju pochowaja dzieci..

 11. Nie oskarżam nikogo powiem swoje zdanie rez byliśmy w tym roku w darłowku mamy 3 dzieci 2 małych 2 i 3 lat i jedno lat 11 nie wyobrazam sobie iść z dziećmi na niestrzeżona plaże tym bardziej ze plaża strzeżona jest bardzo bardzo dluga. Co nas zaskoczyło to co roku jezdzimy nad morze zawsze gdzie indziej ale nigdzie nie bylo tylu ratowników przy jednym stanowisku i dodatkowo na morzu zawsze skuterem czy pontonie podpływal jak ktoś wszedł za daleko a upomnienia ratowników z brzegu nie pomagały ALE TO NA PLAŻY STRZEŻONEJ !!!!!! Dzieci są moje i gdy są PID moja opieka rak jak na plaży ja jestem odpowiedzialna za nie a jak nie umieli upilnowac i myśleli o niebieskich migdalach tragedia gotowa współczuje ale za ich lekkomyślność zapłaciły te biedne dzieci

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick