W Gołuchowie tworzą ciekawy zespół

2
Pięciu odeszło. Pojawiło się trzech nowych. To aktualny bilans letnich zmian w czwartoligowym LKS-ie Gołuchów. Najgłośniejszym transferem jest pozyskanie doświadczonego Piotra Garbarka. Niebawem do drużyny trenera Macieja Dolaty mogą dołączyć kolejni zawodnicy.

Z LKS-em pożegnał się Michał Laluk, który ze względu na sprawy osobiste musiał zawiesić swoje występy na ligowych boiskach. Do macierzystego klubu – Jaroty Jarocin – wrócili: Krzysztof Czabański i Igor Skowron. W Gromie Golina zagra Jakub Szymkowiak, natomiast bramkarz Marcin Żółtek postanowił zakończyć karierę.

W trakcie letniej przerwy nikt jednak nie próżnował w Gołuchowie. Zatrudniono rutyniarza Piotra Garbarka, którego umiejętności i doświadczenie w wyższych ligach będą wielkim atutem dla LKS-u. Drugim nowym zawodnikiem jest Marcin Wandzel, który ma za sobą kilka sezonów na boiskach trzecioligowych. Do drużyny trenera Macieja Dolaty dołączył również Marcin Szymkowiak. Bardzo możliwe, że to jeszcze nie jest koniec transferów w LKS-ie. Klub jest bowiem zainteresowany kilkoma innymi piłkarzami.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Brawo LKS, Garbarek, Wandzel to super wzmocnienia, zawodnicy ograni an poziomie III a nawet II ligi. Ciekaw jestem, jak wypadną w porównaniu z Ostrowskimi klubami

  2. W ostrowie sie nic nie dzieje,Ostrovia to kandydat do spadku,nikt tam nie zostaje,wszyscy uciekaja,beda grac swoją młodzieżą,Centra moze srodek tabeli

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick