Voo Voo na finał WŚNR 2017

0
Wojciech Waglewski i spółka świętują w tym roku 30-lecie działalności zespołu Voo Voo. Podczas finałowego koncertu przeglądu "Wszyscy Śpiewamy na Rockowo 2017" zaprezentowali swój najnowszy materiał z albumu "7".

„Siódemka” to tygodniowa podróż po kolejnych dniach. Poszczególne utwory to jak wyrywanie kartek z kalendarza, a ta muzyczna podróż rozpoczyna się wyjątkowo w środę. Podczas spotkania zespołu Voo Voo z ostrowską publicznością tłumaczył to lider zespołu Wojciech Waglewski.  Mówił, że muzykom tydzień układa się nieco inaczej niż przeciętnemu Kowalskiemu.

Pod nieobecność grupy HEY to właśnie Voo Voo był finalnym akcentem tegorocznego festiwalu. Koncert zachwycił publiczność, która domagała się bisów. Muzycy stworzyli niemal mistyczną atmosferę. Oszczędne, ale sugestywne światło był idealnym dopełnieniem tego spektaklu.

Przed koncertem na małej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie Voo Voo z publicznością. Poprowadził je redaktor Piotr Metz. Dziennikarz radiowej „Trójki” napisał książkę „Voo Voo. Dzień dobry wieczór”, która jest wywiadem-rzeką opisującą ostatnie trzy dekady zespołu na polskiej scenie muzycznej.

fot. Tomasz Wojciechowski, wlkp24.info

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick