VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Właściciele firm zaprezentują swoje działalności

0
VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem starosty ostrowskiego odbędą się w piątek 29 marca. W budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim swoją działalność zaprezentują lokalni przedsiębiorcy, w tym m.in firma Promax, której przedstawiciele opowiedzą o roli stabilnego internetu w biznesie. Nie zabraknie też podsumowania projektów "Młodzieżowych misji gospodarczych" czy "Grasz o staż". Wręczone zostaną także nagrody z cyklu Orły Biznesu.

Biznes, warto wiedzieć więcej – to hasło przewodnie tegorocznych targów, wymyślone przez jednego z uczniów w konkursu podczas ubiegłorocznej edycji imprezy. – Z jednej strony jest to przesłanie dla młodzieży, że w tej szkole dużo się dzieje, a dla przedsiębiorców pojawienie się w tej szkole to sygnał, że są otwarci na ludzi młodych, którzy na naszym rynku są tak bardzo potrzebni – mówi starosta ostrowski Paweł Rajski.

Organizatorzy zaplanowali warsztaty tematyczne, w których będą mogli wziąć udział wszyscy zwiedzających. – Można wziąć udział w warsztatach „Facebook dla biznesu”, warsztat „Wybieram świadomie” – to jest warsztat z zakresu doradztwa zawodowego i kariery; dalej „Desiagn thinking” – takie projektowe, twórcze myślenie w prowadzeniu własnego biznesu; „Światłowód – stabilny internet podstawą biznesu oraz warsztat z zakresu ekonomii społecznej – wylicza Magdalena Barczak-Zmyślona, komisarz targów.

Grasz o staż, młodzieżowe misje gospodarcze – to niektóre w projektów, które zostaną podczas targów podsumowane. Ważną częścią targów co roku jest też panel dyskusyjny.    – Ciekawym elementem jest wizyta naszego gościa specjalnego pana Adama Abramowicza. Jest to rzecznik małych i średnich przedsiębiorców. Spotkanie przedsiębiorców z rzecznikiem odbędzie się o godzinie 12.00. – dodaje komisarz targów.

VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości do dla właścicieli firm nie tylko okazja do zaprezentowanie swojej działaności – przedsiębiorcy nagrodzeni bedą statuetkami Orły Biznesu.

VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości w ostrowskim Zespole Szkół Ekonomicznych odbędą się w piątek 29 marca. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie od godziny 10.00 do 15.00. Wstęp na targi jest bezpłatny.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick