Vega znów wkłada kij w mrowisko. Zobacz „Botoks” w Kinie Komeda

0
Prześwietlił środowisko policjantów, a ostatnio także policjantek. Przedstawił swoją wersję największych zagadkowych śmierci znanych postaci z kręgu polityki i pokazał sposoby działania służb specjalnych, teraz pokazuje ciemną stronę służby zdrowia. Już w najbliższy piątek na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film Patryka Vegi pt. "Botoks". Mamy pięć podwójnych wejściówek na seanse w Kinie Komeda. Rozdaje je magazyn filmowy "Zwiastun" na antenie Telewizji Proart.

Najpierw był świetny serial z Andrzejem Grabowskim, Marcinem Dorocińskim oraz Weroniką Rosati pokazującym kulisy pracy policjantów. Postaci z pierwszego „Pitbulla” znalazły kontynuację w późniejszych pełnometrażowych realizacjach tej sagi. Ostatni odcinek pt. „Niebezpieczne kobiety” zdobył Bursztynowe Lwy podczas tegorocznego Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagroda przyznawana jest za frekwencję. Film zobaczyło blisko 2,9 miliona widzów. Tylko w pierwszy weekend obejrzało go 835 tysięcy kinomanów.

Podobnie może być z „Botoksem”, zwłaszcza że Vega porusza w nim temat, który znów dotyka każdego z nas. Służba zdrowia, koncerny farmaceutyczne, łapówki. Reżyser po raz kolejny wkłada kij w mrowisko i pokazuje ciemną stronę polskiej rzeczywistości. Jednym ten sposób opowiadania się podoba, inni widzą w filmach Vegi jedynie chęć komercyjnego sukcesu. Jednego tym obrazom odmówić nie można – mówi się o nich sporo, jeszcze zanim pojawią się na ekranach kin i wzbudzają szeroką dyskusję na temat działalności niektórych polskich organów.

Więcej na temat filmu „Botoks” w materiale wideo, który jest fragmentem najnowszego odcinka magazynu filmowego „Zwiastun” na antenie TV Proart.

Obsada:

Olga Bołądź
Agnieszka Dygant
Katarzyna Warnke
Janusz Chabior
Sebastian Fabijański
Tomasz Oświeciński

Gatunek:

Thriller

Mamy 5 podwójnych wejściówek na seans filmu „Botoks” w ostrowskim kinie Komeda. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„Czyje zagadkowe śmierci opisał w swoim filmie „Służby specjalne” Patryk Vega. Czekamy na 3 nazwiska”

 

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: zwiastun@tvproart.pl. Rozwiązanie konkursu o godzinie 16:00 w piątek na facebookowym profilu „Zwiastun – magazyn filmowy”.

Regulamin konkursu na stronie:

http://zwiastuntvproart.blogspot.com/2016/02/regulamin-konkursu-pt-wejsciowki-do.html

fot. facebook.com

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick