Utrudnienia na S11. Kierowca wpadł w poślizg. Trwa wyciąganie dostawczego auta

0
Na S11 (tuż za Wtórkiem w kierunku Poznania) trwa wyciąganie z pobocza samochodu dostawczego. To efekt zdarzenia, do którego doszło w niedzielę po 8.00. Auto zjechało na pobocze i przechyliło się na bok. Nikt nie ucierpiał, ale kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielny poranek na S11 (obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego). Kierowca samochodu dostawczego zjechał na pobocze, po czym auto przechyliło się. Jak wynika z ustaleń służb ratunkowych, kierujący nie odniósł obrażeń.

Przed południem przystąpiono do wyciągania pojazdu na jezdnię. – Zgłoszenie wpłynęło o 8.22 i dotyczyło tego, że samochód ciężarowy leży na boku. Nie było osób poszkodowanych ani żadnych wycieków. Na miejscu pracują dwa zastępy straży, trwa wyciąganie pojazdu – informuje portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeszcze przez chwilę mogą występować utrudnienia. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Poznania tuż za Wtórkiem.

AKTUALIZACJA 12.21
Jak informuje ostrowska policja, kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. – Mężczyzna wpadł w poślizg i zjechał do rowu. To 45-letni mieszkaniec Kalisza. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy – mówi mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick