Utrudnienia na obwodnicy Ostrowa po zderzeniu dwóch samochodów [AKTUALIZACJA]

2
screen z Google Maps
Ostrowscy strażacy wyciągali za pomocą sprzętu hydraulicznego kierowcę samochodu dostawczego po tym, jak na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego zderzyły się dwa auta tego typu. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie. Policja zakwalifikowała je jako kolizję.

Do zderzenia dwóch samochodów dostawczych doszło na S11 (obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego) na odcinku między wiaduktem na Karski a wiaduktem nad torami kolejowymi.

Wysłani na miejsce strażacy musieli wyciągnąć jednego z kierowców za pomocą sprzętu hydraulicznego, ponieważ był zakleszczony w kabinie pojazdu. Przekazano go zespołowi ratownictwa medycznego.

Jeden z uszkodzonych pojazdów zabrała już pomoc drogowa. Dzięki temu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w kierunku na Poznań.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez ok. godzinę. Kto może, powinien wybrać objazd przez miasto, aby ominąć newralgiczny odcinek.

AKTUALIZACJA – 19.38

Jak wynika z ustaleń policji, do zdarzenia doszło na skutek najechania przez kierowcę dostawczego mercedesa na tył prawidłowo stojącego na poboczu renaulta mastera. Pojazd – jak relacjonuje rzeczniczka ostrowskiej policji – miał włączone światła awaryjne, a za nim znajdował się trójkąt ostrzegawczy.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję, a sprawca został ukarany mandatem w wysokości 1050 zł i 10 pkt. karnymi. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick