Uszkodzili nitkę z gazem. Niebezpieczna sytuacja przy Paderewskiego

9
zdjęcie poglądowe
Przy pracach wodociągowych w rejonie ulicy Paderewskiego w Ostrowie doszło do przerwania nitki z gazem. Na szczęście sytuację udało się szybko opanować i nie było potrzeby ewakuacji okolicznych mieszkańców.

Podczas prac prowadzonych przez pracowników spółki WODKAN doszło do przerwania nitki z gazem niskiego ciśnienia. Na miejsce zostali wezwani strażacy. – Zmierzyliśmy stężenie gazu, ale urządzenia nic nie wykazały. Została podjęta decyzja, by nie ewakuować mieszkańców okolicznych bloków – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie.

Pogotowie gazowe zlikwidowało usterkę, a pracownicy WODKAN-u mogli kontynuować swoje prace.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

    • Wielki miastowy, a pisze „nie rozumie” zamiast „nie rozumiem”. Doucz się, bo czytać się tego nie da.

  1. SAME SUKCESY . OD GÓRY I NA DOLE SAME SUKCESY .SKANDALLLLLL .JAK MOŻNA PODCHDZIĆ DO TAKICH PRAC ZIEMNYCH ZAGRAŻAJĄCYCH ŻYCIU , I KOPAĆ BEZ PLANÓW I RYSUNKÓW , NIE WIEDZĄC GDZIE ZNAJDUJĄ SIE RURY WODNE I GDZIE RURY GAZOWE. MYŚLE ŻE PROKURATOR ZAJMIE SIE TA SPRAWĄ , I WYJAŚNI ,KTO TUTAJ BYŁ WINIEN CAŁEJ SPRAWIE .

  2. No tak to prawda, mogły by bloki wylecieć w powietrze była by powtórka z Jankowa ,jak można kopać bez planów ? a gdzie był nadzór ? .Skandal .

  3. Do odpowiedzialności powinni być pociągnięci ci, którzy po zakończeniu inwestycji np. gazociąg nie wciągnęli tego na mapy oraz ci, którzy do (jeżeli tak się stało) do obecnej inwestycji nie pobrali nowych map tylko pracowali na starych, na których nie ma naniesionego gazociągu. Kolejna kwestia to informowanie pracowników gdzie mają uważać przy kopaniu, a nie ”tu kopcie” i zostawienie im map.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick