"Usłyszeć taniec". Spektakularne widowisko także w Ostrowie

0

„Usłyszeć taniec” to spektakl różnych form stepowania. Każdy, kto spodziewa się jedynie grupy tancerzy i kilku choreografii – będzie szczerze zaskoczony. Na to barwne widowisko składają się flamenco, step irlandzki, amerykański, taniec współczesny, a perłą w koronie spektaklu jest muzyka ethnojazzowa grana na żywo.  

„Usłyszeć taniec” to spektakl, który krąży już właściwie po całym świecie. Tym razem twórcy i artyści projektu odwiedzą Ostrów Wielkopolski. 1 kwietnia w Ostrowskim Centrum Kultury o godzinie 19:00 będzie można zobaczyć mistrzów tańca, absolwentów szkół na światowym poziomie, występujących na scenach w całej Europie i poza nią.

Gościnnie podczas spektaklu wystąpi ostrowska grupa akrobatyczno-baletowa „Gwiazda” pod kierownictwem Patrycji Stendery. Tancerki zaprezentują kilka układów, które będą dla nich sporym sprawdzianem. Podkład do wszystkich choreografii wykonany będzie na żywo przez grupę muzyków współtworzących projekt „Usłyszeń taniec”.

Spektakl w najbliższą sobotę 1 kwietnia o godzinie 19:00 w Ostrowskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 30 zł do nabycia u kierownictwa grupy „Gwiazda” po kontakcie telefonicznym pod numerem tel. 792-229-225.

W materiale filmowym zaprasza Patrycja Stendera – kierownik grupy akrobatyczno-baletowej „Gwiazda” w Ostrowie Wielkopolskim. Wykorzystane materiały udostępnione przez twórców projektu „Usłyszeć taniec”. Więcej o projekcie TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick