Urodzinowy prezent Kościelskiego. Ostrovia w finale!

2

Zwycięstwem Bocar Włókniarza Częstochowa zakończyły się eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Obok podopiecznych Marka Cieślaka, awans do finału zapewnili sobie także gospodarze, którzy w biegu dodatkowym pokonali Aforti Start Gniezno. Bohaterem Marcin Kościelski, który świętował dzisiaj 21-urodziny.

Zawody rozegrano w upale 35 stopni. – Nikomu nie było łatwo, zwłaszcza naszym silnikom. Ja miałem dzisiaj olbrzymie problemy z dopasowaniem się sprzętowo. Na szczęście w ostatnim biegu wszystko zagrało i udało się awansować dzięki Marcinowi. Był dzisiaj doskonale dysponowany – powiedział po meczu Kamil Nowacki, junior Ostrovii.

Start Gniezno jechał w biegu dodatkowym ponieważ w swoim ostatnim biegu wygrał „tylko” 4:2 z PSŻ Poznań. Gdyby wygrali podwójnie automatycznie awansowaliby do finału w Gorzowie. – Wiedziałem, że nie dam rady z Marcinem w finale. Wylosował lepsze pole startowe i był nie do ugryzienia. Szkoda – mówił po dodatkowym biegu Damian Stalkowski.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick