Urbaniak: ja w wyborach prezydenckich? To jakieś plotki

13
Jeszcze niedawno sporo mówiło się, że to Jarosław Urbaniak będzie kolejny raz kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Zapytany przez nas poseł na sejm zaprzeczył takim doniesieniom, mówiąc że w tym momencie musiał wyjść "plotkarski charakter miasta". Platforma razem z .Nowoczesną wystawiła wspólnego kandydata - Damiana Grzeszczyka.

W poniedziałek w byłym Klubie Nauczyciela przedstawiciele ostrowskiej Platformy i .Nowoczesnej podpisali porozumienie, zgodnie z którym w najbliższych wyborach wystartują w Koalicji Obywatelskiej. Ich kandydatem jest Damian Grzeszczyk, adwokat z wykształcenia.

Taka jest obecnie polityka naszej partii. Szukamy kandydata ambitnego spoza środowiska politycznego, a Damian Grzeszczyk w te ramy wpisuje się znakomicie – powiedział Przemysław Gruszecki, przewodniczący koła .Nowoczesnej w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. W czym nasze miasto szło do góry za pana kadencji? Pan mówi o hali ? Z tego co pamiętam przed Pana kadencja dużo mówiło się o stadionie i jego modernizacji 🙂

  • Ścieżki rowerowe, odblokowanie kanalizacyjne pruslina, zabiegi o obwodnicę, trzy przejazdy kolejowe, rama komunikacyjna, mieszkania dla systematycznych, piaski, stara biblioteka, sala ślubów, fontanna, festiwal Komedy, place zabaw, reklama przy akcji milka, nasadzenia w parku 600-lecia, sala przy do 11, projekt sali gotowy przy do 9, projekt przedszkola na przysłonie.

 2. trzy przeprawy kolejowe, rama komunikacyjna, park przemysłowy. Mało? A teraz tylko gadżety; basen czynny kilka tygodni w roku i klub dla emerytów. Za to lanserki pod dostatkiem, włącznie z szemranymi wyróżnieniami. Trzeba być ślepym, albo na usługach by tego nie widzieć

 3. Zobaczcie ile zrobiła p. Klimek. Wszyscy prezydenci razem wzięci nie zrobili tyle co p. Klimek. Tak że przy urnie pamiętajcie o niej. Urbaniak sam się wycofał bo sumienie mu mówiło ze nie ma szans z p. Klimek i stało się tak dlatego że nie kandyduje. Teraz głpio się tłumaczy bo wie że to koniec jego kariery politycznej.

  • Urbaniak w przeciwieństwie do Pani Prezydent nie jest skazany prawomocnym wyrokiem sądu.

  • Obecna Pani Prezydent kończy wszystkie projekty Pana Urbniaka
   Nic sama nie wymyslila !!!!

  • Branżę fotograficzną na nogi postawiła. I za to ją lubię. Tylu zdjęć to sobie wszyscy poprzedni prezydenci razem nie narobili. Z głodu można było umrzeć. A teraz eldorado.

 4. Zwolenników pani prezydent Klimek – wszystkich rzem i każdego z osobna – proszę o podanie chociaż jednego przykładu tego, co zrobiła pani prezydent i z czego korzystają na co dzień, co jednocześnie ułatwiło ich życie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick