Ukradł wózek, bo był w trudnej sytuacji finansowej

0

Policjanci ostrowskiej komendy przedstawili zarzut kradzieży 37-letniemu mężczyźnie. Podejrzany ukradł wózek dziecięcy z klatki schodowej jednego z budynków w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyźnie za kradzież grozi 5 lat więzienia. Policjanci odzyskali wartościowy wózek. Mężczyzna tłumaczył, że ukradł wózek z zamiarem jego sprzedaży, gdyż jest w trudnej sytuacji finansowej.

We wtorek policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, odebrali zgłoszenie dotyczące kradzieży. Nieznany sprawca z klatki schodowej budynku ukradł wózek dziecięcy.

– Od pokrzywdzonego przyjęto protokół zawiadomienia o przestępstwie. Wartość skradzionego przedmiotu została oszacowana na kwotę 1 tysiąca złotych – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy KPP w Ostrowie Wlkp.

Złodziej został zatrzymany dwa dni później. Okazał się nim 37-latek z powiatu ostrowskiego. Jak tłumaczył, ukradł wózek z zamiarem jego sprzedaży, gdyż jest w trudnej sytuacji finansowej.

– Zebrany w sprawie materiał pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności – dodaje.

Odzyskany przez policjantów wózek wrócił do właściciela.

źródło:KPP Ostrów 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick